Bireysel Emeklilik

bireysel emeklilik sistemi
Bireysel Emeklilik

BİREYSEL EMEKLİLİK SİSTEMİ (BES)

Bireysel Emeklilik Sisteminde (BES), Bugün birikim yapmaya başlamanız, hayatınızda pek çok şeyi değiştirebilir. Emeklilik döneminizde hayalini kurduğunuz hayat standardına sahip olabilmek için düzenli birikim yapmak istiyorsanız, Geleceğe Yatırım Planı tam size göre!

Geleceğe Yatırım Planı

Geleceğe Yatırım Planı ile, geniş fon alternatiflerimizden yatırım tercihinize en uygun fonları seçer, İş Portföy Yönetimi’nden profesyonel portföy yönetim hizmeti alır ve devlet katkısından faydalanırsınız.

Devlet katkısı:

Düzenli veya toplu olarak yatırdığınız tüm katkı paylarının %30 oranında, devlet katkısı avantajından faydalanabilirsiniz. Bir takvim yılı içinde yapılan toplam devlet katkısı, ilgili takvim yılı için belirlenen yıllık toplam brüt asgari ücret tutarının %30‘unu aşamaz.

Yatırım danışmanlığı:

Geleceğe Yatırım Planı kapsamında İş Portföy Yönetimi tarafından hazırlanan “Yatırım Danışmanlığı Bülteni” ile yatırım kararlarınızı yönlendirebilirsiniz.

Genç Emeklilik Planı

İyi bir geleceğe ilk adımı atmanın şimdi tam zamanı. 

18-25 yaş arasındaki gençlere özel hazırladığımız Avantajlı Genç Emeklilik Planı ile aylık 79 TL’den başlayan ödemelerle güvenli bir geleceğe ilk adımı atabilirsin. Üstelik yatırdığın her katkı payı tutarının %30’u kadar devlet katkısından faydalanırsın. Örneğin, ayda 100 TL yatırdığında devlet de senin adına 30 TL katkıda bulunur, böylece 130 TL birikime yönlenir.*

% 30 devlet katkısından faydalanabilirsin.

Düzenli veya toplu olarak yatırdığın tüm katkı paylarının %30 oranında devlet katkısı avantajından faydalanabiliyorsun. Ama unutma; bir takvim yılı için ödenen devlet katkısı, ilgili takvim yılı için belirlenen yıllık toplam brüt asgari ücretin %30’unu aşamıyor.

Yatırım Danışmanlığı hizmetinden yararlanabilirsin.

Sosyal Güvenlik Danışmanlığı hizmeti alabilirsin.

Ev Hanımları Emeklilik Planı

Kariyer Koçluğu hizmeti alabilirsin.

Kadınlarımız lehine pozitif ayrımcılığımız devam ediyor!Sosyal güvencesi olsun olmasın, kadınlarımızın ekonomik açıdan kendilerini güvende hissetmeleri bizim için çok önemli. Bu düşünceden hareketle, bireysel emeklilik sektöründe bir ilki gerçekleştirdik ve sadece kadınlarımıza özel bir plan oluşturduk. Çünkü biz kadınlarımızın geleceğe umutla bakmalarını istiyoruz. 
Geleceği için yatırım yapmayı amaçlayan tüm kadınlarımızın faydalanabileceği planımızla, onların en çok tercih ettiği ve güvendiği şirket olma özelliğini koruyoruz. 
Ev Hanımları Emeklilik Planı ile geniş fon alternatiflerimizden yatırım tercihinize en uygun fonları seçer, İş Portföy Yönetimi’nden profesyonel portföy yönetim hizmeti alır, devlet katkısından faydalanırsınız. 
Geleceği için bugünden harekete geçmek isteyen tüm kadınları, planımızı incelemeye çağırıyoruz. 

Usta Emeklilik Planı

Usta Emeklilik Planı’nı belli bir birikime sahip veya belli bir tutarın üzerinde ödeme yapabilecek katılımcılarımız için özel olarak tasarladık. Sunduğu avantajlar ve özel müşteri hizmetleri ile kendini ayrıcalıklı hissetmek isteyen herkesi bu plana davet ediyoruz.

Fon Matik ve Otomatik Dengeleme Sistemi:

Türkiye’de bireysel emeklilik sistemi kapsamında ilk defa oluşturulmuş bu iki fonksiyon, Anadolu Hayat Emeklilik ve İş Portföy Yönetimi’nin sektöre kazandırdığı yenilikler arasında yer alıyor.

Doktorlara Özel Grup Emeklilik Planı

Doktorlara Özel Grup Emeklilik Planı’na dahil olarak, Bireysel Emeklilik Sistemi’nin başka hiçbir yatırım aracında bulunmayan avantajlarından yararlanmanın tam zamanı!Sadece doktorların dahil olabileceği bu planda, peşin giriş aidatı almıyor, ödediğiniz katkı payı tutarına bağlı olarak yönetim gider kesintisini %0’a kadar düşürüyor, ücretsiz hizmetler ve Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları kitabevlerinde %40 indirim sunuyoruz. Üstelik eşiniz ve 18 yaşın üzerindeki çocuklarınız da bu çok avantajlı plana dahil olarak, gelecekleri için bugünden yatırım yapmaya başlayabilirler. Dilerseniz siz de onlar adına ödeme yapabilirsiniz. 

Doktorlara Özel Grup Emeklilik Planı başvurularını İş Bankası şubelerinden yapabilirsiniz.

TSK Mensupları Emeklilik Planı

Çocukluk hayallerinizi gerçekleştirdiniz, şimdi sıra emeklilik hayalinizde!TSK Mensupları Emeklilik Planı’ndan;  

  • Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde çalışmakta olan sivil memurlar,
  • Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde faaliyet gösteren vakıfların personeli,
  • Bu vakıfların iştirak ve dolaylı ortaklıklarında görev yapan personel ile eşi, 18 yaşından büyük çocukları, anne, baba ve kardeşleri de faydalanabiliyor.

TSK Mensupları Emeklilik Planı ile, geniş fon alternatiflerimizden yatırım tercihinize en uygun fonları seçer, İş Portföy Yönetimi’nden profesyonel portföy yönetim hizmeti alır ve devlet katkısından faydalanırsınız.

Türk Eczacıları Birliği Emeklilik Planı

Türk Eczacıları Birliği, üyelerinden Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ödemelerini İş Bankası kanalıyla alanlara çok özel bir fırsat sunuyor: Türk Eczacıları Birliği Grup Emeklilik Planı’na dâhil olan eczacıların bireysel emeklilik hesaplarına ek katkı payı ödemesi yapıyor!Türk Eczacıları Birliği Grup Emeklilik Planı ile, geniş fon alternatiflerimizden yatırım tercihinize en uygun fonları seçer, İş Portföy Yönetimi’nden profesyonel portföy yönetim hizmeti alır ve devlet katkısından faydalanırsınız. 
Üstelik tüm bu avantajlardan eşleriniz, 18 yaş ve üstündeki çocuklarınız da yararlanıyor. 
Eczacılarımızın geleceği de Anadolu Hayat Emeklilik’le güvence altında!

KURUMLARA ÖZEL PLANLARIMIZ

Kurumunuza özel grup emeklilik planlarımız ile ayrıcalıklı kurumlar arasında yerinizi alın…Çalışanlarınıza grup emeklilik planlarımızdan yaptırarak, ek sosyal avantajlar sağlayan şirketler arasında kurumunuzu farklılaştırabilir; çalışanlarınızın emeklilik dönemi için katkıda bulunarak çalışan motivasyonunu ve bağlılığını artırabilirsiniz. Üstelik, çalışanlarınız adına ödediğiniz katkı paylarını kurumlar vergisinden indirebilirsiniz. 
Grup emeklilik planlarımızı, kurumunuzun ihtiyaç ve isteklerini belirleyerek hazırlıyoruz. Bireysel olarak edinilen emeklilik planlarına göre daha düşük kesinti yapısına sahip grup emeklilik planlarını; katkı paylarının sadece işveren, işveren ve çalışan ya da sadece çalışan tarafından ödendiği farklı modellerle oluşturabiliyoruz. 
Satış öncesinde emeklilik birikimleri ile ilgili ileriye dönük projeksiyonlar ve maliyet analizi hazırlanması; satış sonrası dönemsel raporlamalar, düzenli bilgi akışının sağlanması ve gruba özel müşteri temsilcisi gibi hizmetlerle her zaman yanınızdayız.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)