Koruma Sigortaları

mayi koruma sigortaları
 
KORUMA SİGORTALARI 2022

Koruma Sigortaları, sizin ve sevdiklerinizin geleceğini güvence altına almak ve karşılaşabileceğiniz risklere karşı içinizin rahat olmasını istiyorsanız koruma sigortalarımız yanınızda!

Koruma sigortalarımız ile hayatın kötü sürprizlerine karşı hazırlıklı olarak, yaşam kaybınız durumunda sevdiklerinizin veya ferdi kaza, kalıcı sakatlık, işsizlik ve kritik hastalık durumunda sizin ve sevdiklerinizin maddi sıkıntıya düşmesini engelleyebilirsiniz. Siz de oluşabilecek olumsuz durumlara karşı önleminizi şimdiden almak istiyorsanız ürünlerimizin detaylarını inceleyebilirsiniz. 

Bireysel emeklilik sistemi, düzenli birikim yaparak çalışma döneminizdeki hayat standardınızı emeklilik döneminizde de sürdürebilmenizi sağlamaya yardımcı bir tasarruf ve yatırım sistemidir.

Seçenekli Yıllık Hayat Sigortası

Seçenekli Yıllık Hayat Sigortası yaşam kaybı teminatıyla sevdiklerinize, tam ve kalıcı sakatlık teminatıyla da size finansal güvence sağlar.Seçenekli Yıllık Hayat Sigortasına sadece yaşam kaybı teminatı ile sahip olabileceğiniz gibi, dilerseniz yaşam kaybı teminatı ile birlikte; kaza sonucu yaşam kaybı teminatına, kaza veya hastalık sonucu tam ve kalıcı sakatlık teminatına ya da 3 teminata birden sahip olabilirsiniz.

Uzun Süreli Hayat Sigortası

Sevdiklerinizin geleceği sizden sonra da güvende olsun istiyorsanız, Uzun Süreli Hayat Sigortası tam size göre!Birikim sunmayan, ancak yaşam kaybı halinde geride kalanlara tazminat ödemesi sağlayan bu güvenceyi ister yıllık, isterseniz peşin olarak elde edebilirsiniz. 
Üstelik bankaların sunduğu uzun süreli kredi imkânlarından yararlanırken, borcun tamamlanmasından önce gerçekleşen yaşam kaybı, geride kalanları zor durumda bırakabilir. Uzun Süreli Hayat Sigortası bu mağduriyeti de ortadan kaldırır.

Eğitim Sigortası

Çocuğunuzun eğitimi, sizin için olduğu kadar bizim için de önemli!Eğitim Sigortası ile, yaşam kaybı halinde çocuğunuza veya vasisine, belirlediğiniz tutarda ve sürede gelir ödemesi yapıyoruz. Böylece çocuğunuz, siz yanında olamadığınızda da, eğitimine ara vermeden devam edebilir. 
Sadece siz değil; büyükanne, büyükbaba, teyze, amca, kısaca yakınlarınız da eğitim gören çocuğunuzu lehtar olarak gösterip bu sigortayı yaptırabilirler.

Kadına Özel Kritik Hastalık Sigortası

Artık zor zamanlarınızı birikimlerinize dokunmadan atlatabilirsiniz. Kadına Özel Kritik Hastalık Sigortası’nın sunduğu maddi destek sayesinde, hem tedavi masraflarınızı hem de hastalığınız sebebiyle meydana gelebilecek gelir kaybınızı karşılayacak bir finansal güvenceye sahip olursunuz.Kadınlara mahsus kritik hastalıklara yakalanma oranı ne yazık ki gün geçtikçe artıyor. Örneğin; uzmanlar Türkiye’de meme kanserinin önümüzdeki yıllarda da artmaya devam edeceğini, 2020 yılına kadar meme kanseri sıklığı ve meme kanserinden ölümlerin yüzde 50’den fazla artacağını açıklıyor.* 
Hiçbir zaman olmasını istemeyiz ancak bu tür bir hastalık ile karşı karşıya kalmanız durumunda, sağlık harcamalarınıza bakılmaksızın toplu para güvencesi sağlayan Kadına Özel Kritik Hastalık Sigortası ile, bugüne kadar elde ettiğiniz varlıklarınızı ve birikiminizi korurken, aynı zamanda hastalık dönemindeki nakit ihtiyaçlarınız da karşılanmış olur. 
Ürünümüzün sağladığı yaşam kaybı teminatıyla da, sevdiklerinizin kendilerini tam olarak güvende hissetmelerine de olanak tanırsınız. 

Standart Kritik Hastalık Sigortası

Kritik hastalıklar sebebiyle maddi ve manevi olarak sıkıntılı geçen dönemlerde Kritik Hastalık Sigortası’nın sunduğu maddi destekten faydalanabilirsiniz.Ürünümüzün sağladığı yaşam kaybı teminatıyla, sevdiklerinizin kendilerini tam olarak güvende hissetmelerine de olanak tanırsınız. 
Kritik Hastalık Sigortası, bir sağlık sigortası değildir. Bu sigorta kapsamında sağlık giderleriniz oluştukça değil, tek seferde toplu olarak yaptığımız ödemeden faydalanabilirsiniz.

Kredi Destek Sigortası

İş Bankası’ndan konut, nakit ve taşıt kredisi alan herkes güvence altında!Kredi Destek (İşsizlik) Sigortası ile, yaşam kaybı, tam ve kalıcı sakatlık durumlarında kredi borcunuzun tamamını; istek dışı işsizlik, geçici sakatlık veya hastaneye yatış gibi risklerle karşı karşıya kalmanız durumunda, kredi borcunuzun azami 6 taksitini İş Bankası’na ödüyoruz. 
Yarınlarınızı ön göremediğiniz gerekçesiyle planlarınızı ertelemeyin, Kredi Destek Sigortası ile olası riskler konusunda içiniz rahat olsun! 
Kredi Destek (İşsizlik) Sigortası başvurularınızı T. İş Bankası şubelerinden yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Destek Sigortası

İş Bankası kredi kartı sahibiyseniz, gelirinizi kaybetme olasılığına karşı bugünden önlem alabilirsiniz.Ödeme güçlüğüne düşmeniz durumunda kredi kartı borçlarınızı, nasıl karşılayacağınızı düşünmeyin. Kredi Kartı Destek Sigortası ile maddi durumunuzda herhangi bir sorun olursa, bu durumun da üstesinden rahatlıkla gelebileceğinizi unutmayın!
Yaşam kaybı, tam ve kalıcı sakatlık ile istem dışı işsizlik, geçici sakatlık veya hastaneye yatış gibi risklerle karşı karşıya kalmanız durumunda, son kredi kartı hesap özetinizdeki borç tutarını İş Bankası’na ödüyoruz. 
Hayatın beklenmedik oyunlarına hazırlıksız yakalanmamak için Kredi Kartı Destek Sigortası yaptırmayı ihmal etmeyin. 
Kredi Kartı Destek Sigortası başvurularını İş Bankası şubelerinden yapabilirsiniz.

Bireylere Yönelik Ferdi Kaza Sigortaları

“Başıma bir şey gelmez” demeyin; Ferdi Kaza Sigortası ile başınıza gelebilecek her türlü kazaya karşı kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alın.Kalıcı sakatlık veya yaşam kaybı durumunda, belirlediğiniz teminat tutarını size veya sevdiklerinize ödüyoruz. Tercih etmiş olmanız durumunda, tedavi ve hastane masraflarınız ile kaza nedeniyle oluşan gelir kaybınızı da karşılıyoruz.

Grup Ferdi Kaza Sigortaları

Çalışanlarınızı karşılaşabilecekleri kazalara karşı Grup Ferdi Kaza Sigortası ile güvence altına alabilirsiniz.Grup Ferdi Kaza Sigortası, çalışanlarınızın bir yıllık sigorta süresi boyunca kaza sonucu yaşam kaybına uğramaları durumunda sevdiklerine; sakatlıkları durumunda ise kendilerine başlangıç tarihinde belirlenen teminat tutarının ödendiği ürünümüzdür.

Kurumsal Koruma Sigortaları
Yıllık Grup Hayat Sigortası

Yıllık Grup Hayat Sigortası ile, çalışanlarınızı, 1 yıl boyunca karşılaşabilecekleri yaşam kaybı ve sürekli sakatlık riskine karşı güvence altına alırsınız.

Uzun Süreli Grup Hayat Sigortası

Uzun Süreli Grup Hayat Sigortası ile, sigorta süresi içerisinde yaşam kaybı durumunda sevdiklerine, her yıl için sabit ya da değişken yaşam kaybı teminatı sağlayabilirsiniz.

Grup Eğitim Sigortası

Grup Eğitim Sigortası ile, sigorta yılı içinde çalışanınızın yaşamını kaybetmesi durumunda, başlangıçta belirlediğiniz süre boyunca, çocuğunun eğitiminin devamı için sürekli gelir sağlarsınız. Aynı zamanda çalışanınızın isteği halinde, çocuğunun eğitim gördüğü okulu da lehtar olarak belirleyebilirsiniz. 

Grup Kritik Hastalık Sigortası

Grup Kritik Hastalıklar Sigortası, sigorta ettirdiğiniz çalışanlarınızın, bir yıl içinde teminat kapsamındaki hastalıklardan birine yakalanması halinde, poliçede belirlenmiş olan teminatın ödendiği ürünümüzdür.

Tehlikeli Hastalık Teminatlı Hayat Sigortası

Tehlikeli Hastalık Teminatlı Hayat Sigortası ile, sigorta ettirdiğiniz çalışanlarınızın, bir yıl içinde yaşam kaybı veya teminat kapsamındaki hastalıklardan birine yakalanması halinde, poliçede belirlemiş olduğunuz teminat tutarlarını öderiz.

BASİDAV ve BASİSEN Üyelerine Özel Grup Hayat Sigortası 

Basidav ve Basisen Üyelerine Özel Grup Hayat Sigortası ile size özel düşük primlerle yaşam kaybı, kaza sonucu yaşam kaybı ve kritik hastalık risklerine karşı kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alabilirsiniz.

koruma sigortaları mayi sigorta
koruma sigortaları

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)