Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

bir anadolu sigorta ürünü olan tamamlayıcı sağlık sigortası, sgk ile anlaşmalı özel hastanelerde geçerli olan ve muayene, tetkik, tedavi gibi giderler için fark ücreti ödemeden sizleri güvence altına alan sağlık sigortası türüdür. anadolu sigorta ürünü olan tamamlayıcı sağlık sigortası’nı bir anadolu sigorta acentesi olan mayi sigorta‘da güvenle yaptırabilirsiniz.

 

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası 2022

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası 2022  Fiyatları, yaşa ve istenilen teminatlara göre değişiklik göstermektedir. Bütçenize  en uygun fiyatlarda tekliflerimizi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası  hızlı teklif almak için aşağıdaki online teklif al  linkine  tıklayıp sadece TC Kimlik numaranızı yazarak sizin için özel teklifler sunup hızlıca poliçenizi hazırlayabiliriz.

https://online.anadolusigorta.com.tr/dap-satis/agency-view?325536


Tamamlayıcı Sağlık Sigortası;  Anadolu Sigorta ürünü olan Tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde geçerli olan ve muayene, tetkik, tedavi gibi giderler için fark ücreti ödemeden sizleri güvence altına alan sağlık sigortası türüdür. Anadolu Sigorta ürünü olan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı bir Anadolu Sigorta acentesi olan Mayi Sigorta‘da güvenle yaptırabilirsiniz. 

Kimler Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ndan Faydalanabilir?


– Anadolu Sigorta ürünü olan Genel Sağlık Sigortası hak sahibi olan 64 ve altı yaş grubuna mensup tüm sigortalılarımız Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı satın alabilirler.

– 64 yaşına kadar Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yenileme Garantisi’ne hak kazanmış olan sigortalılarımız 64 yaşından sonra herhangi bir ek prim ödemelerine gerek kalmaksızın poliçelerini yenileyebilirler.

– 17 yaş ve altındaki çocuklar ek prim protokolü uygulanarak ebeveynleri olmadan, bireysel olarak tek başlarına sigortalı olabilirler.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile Kazanılan Ayrıcalıklar Nelerdir?

– Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile özel hastanelerde SGK tarafından bir bölümü karşılanan muayene, tetkik ve tedavi masrafları için çıkabilecek olası fark ücretleri poliçede belirtilen koşullar dahilinde karşılanır ve bu süreçte sigortalıyı güvence altına alır. 

– Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçesi sigortalılara yatarak tedavi, yatarak ve ayakta tedavi gibi seçenekler sunar.

Tamamlayıcı sağlık sigortası teminat tablosunu aşağıda bulabilirsiniz.

tamamlayıcı sağlık sigortası 2022; anadolu sigorta ürünü olan tamamlayıcı sağlık sigortası, sgk ile anlaşmalı özel hastanelerde geçerli olan ve muayene, tetkik, tedavi gibi giderler için fark ücreti ödemeden sizleri güvence altına alan sağlık sigortası türüdür. anadolu sigorta ürünü olan tamamlayıcı sağlık sigortası’nı bir anadolu sigorta acentesi olan mayi sigorta‘da güvenle yaptırabilirsiniz.
tamamlayıcı sağlık sigortası teminatları

Bireysel Sağlık Sigortası Yaptırmak Neden Önemlidir?

Bireysel Sağlık Sigortası yaptırarak muayene, tetkik ve tedavileriniz için doktor ve sağlık kurumunu seçme özgürlüğüne sahip olursunuz. Olası bir kaza ya da hastalık sonucu ortaya çıkabilecek ayakta ya da yatarak teşhis ve tedavilerinize ait masraflar, hem yurtiçinde hem de yurtdışında Bireysel Sağlık Sigortası kapsamında karşılanır.

Bireysel sağlık sigortası olası bir kaza ya da hastalık sonucu ortaya çıkabilecek yüksek maliyetli sağlık giderlerini karşılayarak, kendinizi güvende hissetmenizi sağlar.

Ücretli ya da yıllık beyanname veren mükellefler bireysel sağlık sigortası için ödedikleri sigorta primini vergi matrahından düşebilirler.

Bireysel Sağlık Sigortası Yurtiçi Yatışlı Tedavi Teminatları Nelerdir?

Ameliyat, yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz, oda-yemek-refakatçi, doktor takibi ve yatarak ilaç alımı gibi giderler, bireysel sağlık sigortamızın geçerli olduğu tüm anlaşmalı kurumlarda %100 ve limitsiz olarak karşılanmaktadır.

Bireysel Sağlık Sigortası Yurtiçi Ayakta Tedavi Teminatları Nelerdir?

Ayakta tedavi teminatları isteğe bağlı olarak, sadece yatışlı tedavi içeren ürünlerimize ilave edilebilmektedir. Teminat limitleri ve ödeme oranları ürünlere göre değişmektedir

Muayene, tanı, fizik tedavi, menopoz, trafik kazası sonucu oluşabilecek diş tedavi giderleri, kontrol mamografisi, Psa, kolonoskopi, düzenli doğum kontrolleri gibi giderler isteğe bağlı olarak yalnızca yatarak tedavi poliçelerimize eklenebilmektedir. Teminat limitleri ve prim tutarları poliçe türüne göre değişiklik göstermektedir.

Bireysel Sağlık Sigortası Diğer Tedavi Teminatları

Küçük müdahale, rehabilitasyon, ameliyat sonrası fizik tedavi, evde bakım, ambulans, protez uzuv, yurtiçi hava ambulansı, yurtdışı hava ambulansı, doğum, yenidoğan kuvöz teminatı, yardımcı tıbbi malzemeler, Check-up gibi giderler bireysel sağlık sigortamızın geçerli olduğu anlaşmalı sağlık kurumlarında  %100 ve değişen limitlerle karşılanmaktadır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve Bireysel Sağlık Sigortası ürünlerimiz ile ilgili bilgi almak için bizleri İstanbul Avcılar’da bulunan ofisimizde ziyaret edebilir ya da  0553 690 9043 numaralı whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Mayi Sigorta ailesi olarak sizlere en doğru sigorta çözümlerini sunmak için bekliyoruz. 

tamamlayıcı sağlık sigortası; anadolu sigorta ürünü olan tamamlayıcı sağlık sigortası, sgk ile anlaşmalı özel hastanelerde geçerli olan ve muayene, tetkik, tedavi gibi giderler için fark ücreti ödemeden sizleri güvence altına alan sağlık sigortası türüdür. anadolu sigorta ürünü olan tamamlayıcı sağlık sigortası’nı bir anadolu sigorta acentesi olan mayi sigorta‘da güvenle yaptırabilirsiniz.
tamamlayıcı sağlık sigortası

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)