Sağlık Sigortası Teklif Formu

 • Anasayfa
 • Sağlık Sigortası Teklif Formu  mayi sağlık sigortası

  Sağlık Sigortası

  Sağlık sigortası çözümlerimiz ile bir kaza veya hastalık sonucunda ortaya çıkabilecek sağlık giderlerinizi yüzde 100’e kadar güvence altına alıyoruz.

  sağlık sigortası
  sağlık sigortası

  Sağlık Sigortası Teklif Formu 2022

  Sağlık sigortası çözümlerimiz ile bir kaza veya hastalık sonucunda ortaya çıkabilecek sağlık giderlerinizi yüzde 100’e kadar güvence altına alıyoruz..

  Sağlık Sigortası teklif almak için teklif al menümüzden sağlık sigortası teklif formunu kullanabilirsiniz veya 0553 690 9043 numaralı  whatsapp hattımızdan hızlıca ulaşabilirsiniz.

  Sahip olduğunuz en değerli varlığınız öncelikle kendi sağlığınızdır, özel sağlık sigortaları bu bağlamda size kaliteli sağlık hizmetinden faydalanma imkanını, her bütçeye uygun çözümlerle sunmaktadır. Sağlık sigortası yaptırmayı geleceğe yapılan bir yatırım olarak düşünmek ve bir lüksten ziyade ihtiyaç olarak algılamak gerekir.

  Bireysel Sağlık Sigortası

  Sağlık Sigortası, dilediğiniz doktor ya da sağlık kurumunu seçme özgürlüğü sağlar. Sigortalıların herhangi bir kaza ya da hastalık sonucu ortaya çıkan ayakta ya da yatarak teşhis ve tedavilerine ait masraflar, yurtiçinde veya dünyanın neresinde olurlarsa olsun karşılanır…

  Nefes Sağlık Sigortası

  Özel sağlık sigortası olarak da bilinen bireysel sağlık sigortası, kaza ve hastalık durumlarında oluşacak masrafların karşılanmasına yönelik, kişilere özel olarak hazırlanmış sağlık sigortasıdır. Anadolu Sigorta ile zaten istenmeyen kaza ve hastalık…

  Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

  Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sigortalıların, sigorta başlangıç tarihinden sonra ortaya çıkan hastalıklarına ait muayene, tetkik ve tedavi giderlerini, poliçede belirtilen teminatların kapsamı ve limitleri, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) geri ödeme kuralları ve Özel Şartlar dahilinde karşılar.

  Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası

  Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası ürünümüz oturma izni veya ikamet tezkeresi için başvuran yabancı uyruklu kişilerin yaptırmaları gereken sağlık sigortaları için çözüm sunmaktadır. Ürünümüz oturma izni ya da ikamet tezkeresi için gerekli olan şartları karşılamaktadır.

  At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

  Melbourne, Australia
  (Sat - Thursday)
  (10am - 05 pm)