Hayat Sigortaları

mayi hayat ve emeklilik
 

HAYAT SİGORTALARI

Hayat sigortaları  ile geleceğiniz için birikim yapabilir, hayatın kötü sürprizlerine karşı hazırlıklı olarak siz yanlarında olamasanız da sevdiklerinizin hayat standardını korumalarına yardımcı olabilirsiniz.

Siz de geleceğe güvenle bakmak istiyorsanız farklı ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanmış hayat sigortası ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Bireysel Hayat Sigortalarımız

Çocuğum İçin Yatırım Sigortası

Çocuğunuzun geleceğine yatırım yapın!Çocuğum İçin Yatırım Sigortası, düzenli yatırımlarınıza büyüme potansiyeli sunarken, aynı zamanda içerdiği yaşam teminatı ile çocuğunuzun gelecekteki finansal güvencesi olur. 
Elde edeceğiniz toplu parayı ister çocuğunuzun eğitim masraflarını karşılamak, ister mezuniyetinde ona bir araba almak, isterseniz de hayata atılırken ona destek olmak için kullanırsınız.

Herkese Hayat Sigortası

Herkes geleceğe güvenle bakabilmeli!Sağlık sınırlaması olmadan; 16-60 yaşları arasında genç, yaşlı herkese gelecek için toplu para imkânı sunuyoruz. 
Gelecek günlerinizi rahat ve huzurlu geçirmeniz için şimdiden yatırım yapmanızı sağlayan Herkese Hayat Sigortası, yaşam kaybı ve sakatlık teminatı içermez.

Standart Birikim Sigortası

Aileniz, sevdiklerinizin geleceği kuşkusuz çok önemli. İçinizden sık sık “benden sonra da iyi yaşayabilsinler…” diye geçiriyor musunuz?Standart Birikim Sigortası ile geleceğinizi güvence altına alacak bir birikim elde edersiniz. Size bir şey olursa geride bıraktıklarınızı da güvence altına alırsınız.

Planlı Gelecek Sigortası

Hayatınız sizin için olduğu kadar sevdikleriniz için de değerli!Planlı Gelecek Sigortası ile gelecekte sahip olmak istedikleriniz için şimdiden yatırım yaparken, hayattaki riskler karşısında sevdiklerinizi de koruma altına alırsınız. 
Dilerseniz, sigorta sona erdiğinde elde edeceğiniz toplu tutarın ne olması istediğinize karar verin, ödemeniz gereken primi sizin için hesaplayalım. Ya da geleceğiniz için ayırabileceğiniz prim tutarını siz söyleyin, süre sonunda ne kadar toplu tutar elde edebileceğinizi hemen hesaplayalım.

Teminatlı Birikim Sigortası

Hayatın getirebileceği risklere karşı hazırlıklı olmanız ve bugünkü hayat standardınızı gelecekte de korumanız Teminatlı Birikim Sigortası ile mümkün!Yaşam kaybı, kaza sonucu yaşam kaybı ve kalıcı sakatlık durumlarını güvence altına alan Teminatlı Birikim Sigortası ile aynı zamanda birikim de yaparsınız.

Kurumsal Hayat Sigortalarımız

Birikimli Grup Hayat Sigortası

Çalışanlarınıza gelecek güvencesi sağlamak, onlara verdiğiniz değeri göstermenin ve motivasyonlarını artırmanın en iyi yollarından biri.Birikimli Grup Hayat Sigortası ile çalışanlarınızın süre sonunda ek gelir veya toplu para alabilmelerini sağlar, aynı zamanda sigorta süresi içinde ortaya çıkabilecek yaşam kaybı, tam ve kalıcı sakatlık durumlarına karşı sevdiklerini güvence altına alırsınız.

Özellikler

​18 ila 60 yaş arasındaki çalışanlarınız, Birikimli Grup Hayat Sigortası’ndan faydalanabilir.

Sigorta süresi en az 10, en fazla 30 yıldır. Çalışanınızın yaşı ile sigorta süresinin toplamı en fazla 70 olabilir.

Birikimli Grup Hayat Sigortası, yaşam kaybı, tam ve kalıcı sakatlık teminatlarını içerir. 

Teminat tutarlarını, sigorta başlangıç tarihinde, aylık prim tutarının en az 60 en fazla 400 katı olarak belirleyebilirsiniz.

Çalışanlarınız, süre sonunda kar paylı birikimlerini toplu olarak alabilirler. Gelir Sigortası’nı tercih etmeleri halinde ise 3 ayda bir gelir ödemesi yaparız.

Yaşam kaybı halinde 60, 100, 150, 200, 400 katları arasından belirlediğiniz teminat katsayısı ile ödediğiniz son aylık primi çarpar; çıkan tutarı kâr payıyla birlikte öderiz.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)